ריצופים- ללכת על הטעם...

יש אנשים שאוהבים רצפה חמה ויש כאלה שאוהבים רצפה קרה. זה הכל עניין של תחושה וגם של סגנון חיים וטעם.

חיפויים- להלביש את הקיר

קירות, הם מסגרת החללים בבית שלנו ומול קירות עירומים ניתן לומר- מרגישים קצת פחות מדי מעוצבים ויותר מדי משועממים במיוחד אם מדובר בחדר האמבטיה או בקירות המטבח.

ברזים- זרם של עיצוב

אם פעם הברז היה אביזר בסיסי "המנוע" שמזרים לנו מים בסיבוב ידית, הרי שהיום הוא מככב "כתכשיט" של כל חלל בבית שדורש נוכחות של ברז.

מקלחונים- יוצאים מהריבוע לעיצובים

מקלחונים הם פיתרון מצוין ואסתטי לחדר אמבטיה שצריך למקם בה גם את אזור רחצת הגוף.


אסלות – שיא הנוחיות...

עבור אנשים רבים "השירותים" או כפי שהם קרויים בעגה הישראלית של דור קום המדינה "בית כסא", הם מקום מיוחד שבו כל אחד יכול להתייחד עם המחשבות שלו...להרהר בינו לבינו ואף להסיק מסקנות... והם כבר מזמן הפסיקו להיות מקום המוגבל בזמן.

אמבטיות- גם בניחוח זעפרן ויסמין...

כמעט בכל סרט של צ'רלס דיקנס בבתי האצולה והגבירים, ניתן היה לשטוף את העיניים באמבטיה מלכותית לבנה, עמוקה, הניצבת במלוא הדרה, מנוטרלת מן הקיר, מדיפה אדי זעפרן ויסמין...

כיורים וארונות אמבטיה – תכשיט של עיצוב

את ארונות האמבטיה והגיגית,בתוכה פעם היינו גם מחוסר ברירה, משתמשים לאחסון, מחליפים היום ארונות אמבט עתירי סגנונות, חומרים, גדלים וצבעים המשמשים לא רק כפריט אחסון שימושי, אלא כפריט עיצובי כלל דבר, הזורם עם עיצוב חלל האמבטיה.

פרקטים- "שמיכת הפוך" בכל חדר בבית...

אין כמו תחושת משפחתיות, כאשר רצפה או קיר בבית מצופה בלוחות פרקט, שמעניקים לכל חלל, בחומר ובמגוון תחושה של חום ומייצגים אמירה עיצובית.